PARTI LEKSAKER, 4 delar, bl.a. ångmaskin Wilesco.

24573. PARTI LEKSAKER, 4 delar, bl.a. ångmaskin Wilesco.

Blunddocka, teddybjörn, Mästerkatten i stövlarna. Ångmaskin i orginalkartong. Blunddockans längd ca 60 cm.

Slitage. Skador på kartonger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador på kartonger.

Antal besök: 1 288