MATSALSMÖBEL, bondrokokostil, 1900-tal, 7 delar.

245722. MATSALSMÖBEL, bondrokokostil, 1900-tal, 7 delar.

Oljad ek. Bord, 4 stolar samt 2 karmstolar. Sitsar klädda med blåvitt gripsholmstyg. 2 st iläggsskivor med sarg.
162 x 100 cm, 2 st iläggsskivor á 50 cm.
Totalt mått med skivor 262 x 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 124