JOZEF ISRAELS. Kvinna vid eldstad, etsning, signerad i plåten.

245718. JOZEF ISRAELS. Kvinna vid eldstad, etsning, signerad i plåten.

Bildyta 70 x 45 cm.

Gulnat, fuktskadat glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 70 x 45 cm.

Gulnat, fuktskadat glas.

Antal besök: 942