SKÅP MED VITRIN, rokokostil, 1900-tal.

245712. SKÅP MED VITRIN, rokokostil, 1900-tal.

Valnöt. Tvådelat. Dekor med rocaille, slipade glas och akantusblad. Hyllor av glas. Belysning.
Höjd 186 cm, längd 125 cm, bredd 48 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 696