BANQUETTE, Louis Philippe, Frankrike, 1800-tal.

245708. BANQUETTE, Louis Philippe, Frankrike, 1800-tal.

Banquette, svärtad ek, längd 120 x 50 cm
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, stötmärke slitage tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm.

Antal besök: 1 058