BLUNDDOCKA MED BISKVIHUVUD, TIDIGT 1900 - TAL.

24567. BLUNDDOCKA MED BISKVIHUVUD, TIDIGT 1900 - TAL.

Ögon av glas, två tänder och öppen mun.Kropp i massa, ledade ben i massa och trä. Längd 67 cm.

Skadade fingrar höger hand, slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 941