BJÖRN GIDSTAM. Sommarblommor, Färglitografi, numrerad och signerad, 184/250 Björn Gidstam.

245584. BJÖRN GIDSTAM. Sommarblommor, Färglitografi, numrerad och signerad, 184/250 Björn Gidstam.

55 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

55 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram.

Björn Gidstam (Född 1938)

Antal besök: 1 652