JYSTYNA KOPANIA. Olja på duk, "Man in red", signerad J Kopania nov -81, Polen.

245580. JYSTYNA KOPANIA. Olja på duk, "Man in red", signerad J Kopania nov -81, Polen.

100 x 78 cm.

Restaurerad och tvättad.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 78 cm.

Restaurerad och tvättad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 703