KNIV, G. Wostenholm & son, Washington Works, Sheffield, England.

245566. KNIV, G. Wostenholm & son, Washington Works, Sheffield, England.

Knivbladets längd 14.5 cm. Total längd 24 cm.
Skaft i ben med silverinlägg.

Nagg på knivblad. Fodral senare. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skaft i ben med silverinlägg.

Antal besök: 1 062