ARMATURER, 7 st, 1900-tal.

ARMATURER, 7 st, 1900-tal.
245560. ARMATURER, 7 st, 1900-tal.

Trä och metall.

Bruksslitage. Kupa saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och metall.

Bruksslitage. Kupa saknas.

Antal besök: 753