MODELLBILAR 3 st, ARPRA, BRASILIEN, OCH TEKNO.

24555. MODELLBILAR 3 st, ARPRA, BRASILIEN, OCH TEKNO.

Scania militärfordon, Tekno, längd 18 cm, Scania Arpra, 2 stycken, längder 28 - 34 cm, skala 1:43.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 2 623