KNIVAR, 10 st. Olika modeller. Bland annat Pontus Holmberg, Eskilstuna, 1900-tal.

245553. KNIVAR, 10 st. Olika modeller. Bland annat Pontus Holmberg, Eskilstuna, 1900-tal.

Bland annat fick- och rakknivar.

Bruksslitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Skador.

Antal besök: 1 267