RÖKBORD MED INTARSIA, funkis, 1900.talets första hälft.

245533. RÖKBORD MED INTARSIA, funkis, 1900.talets första hälft.

Höjd 60 cm. Längd 66 cm. Bredd 47 cm.

Bruksslitage samt fanérskador och diverse fläckar. Nyckelhålshållare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 755