OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Orientalisk modell, pastell? 1900-talets början, otydlig signatur.

245518. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Orientalisk modell, pastell? 1900-talets början, otydlig signatur.

Signerad Y Dieÿ (Reve D ámone)?
68x45 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

68x45 cm.

Antal besök: 1 519