NÖTKNÄPPARE, trä, 1900-tal.

NÖTKNÄPPARE, trä, 1900-tal.
245494. NÖTKNÄPPARE, trä, 1900-tal.

Höjd ca 25 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Slitage, smärre färgbortfall.

Antal besök: 1 173