ÄGGHÖNA, porslin, Gustafsberg original, 1900-talets första hälft.

245489. ÄGGHÖNA, porslin, Gustafsberg original, 1900-talets första hälft.

Längd ca 30 cm.

Slitage, krackeleringar, tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm.

Antal besök: 1 159