SKÅLAR 2 st silver varav en stämplad TESI Göteborg 1954.

245442. SKÅLAR 2 st silver varav en stämplad TESI Göteborg 1954.

Höjd ca 4,5 - 10,5 cm.
Total vikt ca 187 gram.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4,5 - 10,5 cm.
Total vikt ca 187 gram.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 521