FAT samt SKÅL i glas, Eva Englund, Bl. a "Indigo", Pukeberg, signerad.

245375. FAT samt SKÅL i glas, Eva Englund, Bl. a "Indigo", Pukeberg, signerad.

Skål i blå glasmassa. Höjd 20,5 cm. Diameter 27 cm. Signerad E Englund Pukeberg. Etikettmärkt Indigo Eva Englund Pukeberg.
Fat i blå glasmassa. Höjd 6 cm. Diameter 36 cm. Märkt Eva Englund Målerås.

Repor.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.
Bruksskick.

Antal besök: 2 895