FAT, stengods, Maria Pohl, Oskarshamn, signerad.

245370. FAT, stengods, Maria Pohl, Oskarshamn, signerad.

Längd ca. 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 551