KARMSTOL, Svegards Markaryd, 1960-tal.

245359. KARMSTOL, Svegards Markaryd, 1960-tal.

Stämplad: Svegards Markaryd made in Sweden. Höjd: 81 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 2 625