MATSALMÖBEL 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

245350. MATSALMÖBEL 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord med två iläggsskivor, höjd 74 cm, diam 110 cm, iläggsskivor 110x50 cm.
Stolar modell axet, tygklädda sitsar.

Måttligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Måttligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 808