GOLVUR, Tempus Fugit, 1900-tal.

24527. GOLVUR, Tempus Fugit, 1900-tal.

Fanerat med ek. Höjd 201 cm.

Bruksslitage. Urverk ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerat med ek. Höjd 201 cm.

Antal besök: 7 448