STOLAR, 4 st, "Leksandsmodell".

245253. STOLAR, 4 st, "Leksandsmodell".

Sjupinnars rygg, löstagbar sits, höjd 86 cm. Stämplade Svensk Fur.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 890