SPEGELSKÄNK, jugend , 1920-tal.

24524. SPEGELSKÄNK, jugend , 1920-tal.

Fanerad med valnöt. Nyckelskyltar och beslag i koppar. Längd 130, bredd 55, höjd 144 cm. Nyckel saknas.

Bruksslitage. Fuktfläck och smärre fanerresning på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 333