KINESISKA HEREKE. Silke på siden 1900-tal. 82 x 69 cm ca. 1 400 000 knot/kvm.

245221. KINESISKA HEREKE. Silke på siden 1900-tal. 82 x 69 cm ca. 1 400 000 knot/kvm.

Mycket finknuten matta med scenmotiv. Signerad bit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 056