LAMPBORD OCH GOLVLAMPOR, 1900-tal, totalt 7 delar.

24519. LAMPBORD OCH GOLVLAMPOR, 1900-tal, totalt 7 delar.

Två lampbord i kromat stål med glasskiva. 1 glasskiva saknas. Längd 69, bredd 34, höjd 40 cm. Tre golvlampor i mässing med trähandtag. Höjd 143 cm. Två golvlampor i mässing. Höjd 119 cm.

Bruksslitage. De två lägsta lamporna med kraftiga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 934