SKÅL med hänkel, nysilver, jugend, Forbes Silver Co. 1900-talets första hälft.

245172. SKÅL med hänkel, nysilver, jugend, Forbes Silver Co. 1900-talets första hälft.

Floral dekor.
Diameter ca. 24 cm.

Repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Floral dekor.
Diameter ca. 24 cm.

Repor. Bruksslitage.

Antal besök: 973