KARIN OLSSON. Stadsmotiv, olja på duk, signerad.

245164. KARIN OLSSON. Stadsmotiv, olja på duk, signerad.

Med dedikation till Gunnar Greiber, 73x59 cm.

Karin Olsson (1928–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Karin Olsson (1928–2006)

Antal besök: 2 000