HENRI MATISSE. Komposition, offsettryck, signerad och daterad 1952 i trycket.

245103. HENRI MATISSE. Komposition, offsettryck, signerad och daterad 1952 i trycket.

72x102 cm.

Gulnad, ojämna kanter.

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

72x102 cm.

Gulnad, ojämna kanter.

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besök: 2 141