LARS ENGSTRÖM. PARTI TAVLOR, 3 delar, träsnitt, signerade, daterade och numrerade.

245077. LARS ENGSTRÖM. PARTI TAVLOR, 3 delar, träsnitt, signerade, daterade och numrerade.

1 "Preludium", signerad och daterad 1948, numrerad 4/5
1 "Drömmen", signerad, numrerad provtryck
1 "Kvinnor vid floden", signerad och daterad 1948, numrerad 2/5.

Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade.

Antal besök: 947