VAS, flintgods, Art Deco, Ilse Claesson, Rörstrand, 1920/30-tal, signerad.

245067. VAS, flintgods, Art Deco, Ilse Claesson, Rörstrand, 1920/30-tal, signerad.

Dekor med lejon.
Höjd ca. 17 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med lejon.
Höjd ca. 17 cm.

Smärre krackelyr.

Antal besök: 2 126