VIKTSATS, i schatull, BREVKNIV, i schatull, 1900-talets andra hälft.

245066. VIKTSATS, i schatull, BREVKNIV, i schatull, 1900-talets andra hälft.

Kniven "Millenium 966-1966 Szcerbier..." längd 24,5 cm, viktsatsens shcatull längd 14,5 cm.

Slitage, märken, viktsatsen ej komplett (delar saknas).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 270