RING i 18 karat gulguld/vitguld, genombruten fattning med dekor av blomma besatt med 9 stenar.

245039. RING i 18 karat gulguld/vitguld, genombruten fattning med dekor av blomma besatt med 9 stenar.

Storlek 16/50
Vikt 2 gram.
Stämplad BCK, 750, 750.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 16/50
Vikt 2 gram.
Stämplad BCK, 750, 750.

Bruksskick.

Antal besök: 1 152