RING i 18 karat gulguld/vitguld med 6 diamanter. Petterssons Eftr Juvelerar Ab Joh, Stockholm, 1956.

245014. RING i 18 karat gulguld/vitguld med 6 diamanter. Petterssons Eftr Juvelerar Ab Joh, Stockholm, 1956.

Ring i 18 karat gulguld med dekor av band i vitguld samt 6 innefattade små diamanter.
Vikt 2,6 gram.
Storlek 16/49.
Stämplad JP, Stockholm, Kattfot, 18K, F9.

Gravyr.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 2,6 gram.
Storlek 16/49.

Gravyr.
Bruksskick.

Antal besök: 1 708