ÖRHÄNGEN i 18 karat gulguld, dekor av knut med sten, Juvel-Ateljen Malina.

244987. ÖRHÄNGEN i 18 karat gulguld, dekor av knut med sten, Juvel-Ateljen Malina.

Dekor av knut med vit sten (bergskristall/glas?) Skruvlås.
Vikt 2,6 gram.
Stämplad 18 K, JLAN, Kattfot.
Diameter 10 mm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 2,6 gram.
Stämplad 18 K, JLAN, Kattfot.
Diameter 10 mm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 544