NAKTERHUS, mässing, trä, 1800/1900-tal.

244956. NAKTERHUS, mässing, trä, 1800/1900-tal.

Nunotani Keiki. Höjd 140 cm.

Mässingskupan med kraftiga bucklor i övrigt slitage. delar saknas!! Inre glas spräckt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nunotani Keiki. Höjd 140 cm.

Antal besök: 1 253