BORDSLYSTER, mässing/sten/prismor 1800-/1900-tal.

244896. BORDSLYSTER, mässing/sten/prismor 1800-/1900-tal.

Fem ljusarmar. Höjd 43 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fem ljusarmar. Höjd 43 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 143