FRUKOST PORSLIN, 1 par, Arabia, " Emilia" Raija Uosikkinen 1950-tal.

24486. FRUKOST PORSLIN, 1 par, Arabia, " Emilia" Raija Uosikkinen 1950-tal.

2 st Tekoppar, 2 st frukost assietter,2 st större assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 15 769