LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

244864. LJUSSTAKE, "Bukett", Luma, 1900-talets andra hälft.

7 ljuspunkter. Höjd 61 cm.

Slitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 ljuspunkter. Höjd 61 cm.

Slitage. Ej funktionsgaranti.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 092