FLEISCHMANN räls, växlar, trafo, 3 lok, 6 vagnar med mera. Delvis originalkartong.

244860. FLEISCHMANN räls, växlar, trafo, 3 lok, 6 vagnar med mera. Delvis originalkartong.

H0 likström.

Slitage och skador. Loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 likström.

Antal besök: 581