Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Skulptur
HILMER JOHANSSON. Skulptur, snidat trä, Döderhult, Oskarshamn, signerad och daterad 1953.
244802. HILMER JOHANSSON. Skulptur, snidat trä, Döderhult, Oskarshamn, signerad och daterad 1953.
Höjd ca 20 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 20 cm.
Obetydligt slitage.
2 163