BÄGARE /LJUSSTAKAR, 1 par, Ryssland, 1800-tal, proveniens Krapperups slott.

24478. BÄGARE /LJUSSTAKAR, 1 par, Ryssland, 1800-tal, proveniens Krapperups slott.

Infattade turcoser, och troligen granater.
Höjd 14 cm.

Omarbetede, borrade för el, 4 stenar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Antal besök: 1 241