TAKARMATUR, "Pia", Tore Ahlsén, Gärsnäs. Total höjd ca. 65 cm.

244785. TAKARMATUR, "Pia", Tore Ahlsén, Gärsnäs. Total höjd ca. 65 cm.

Tre ljuspunkter.

Bruksslitage. Takkopp med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre ljuspunkter.

Antal besök: 1 733