FIGURINER (9), glas, Nuutajärvi, Lindshammar, m.m.

244768. FIGURINER (9), glas, Nuutajärvi, Lindshammar, m.m.

2 fåglar, Haparanda glasbruk, högsta höjd 12 cm.
Katt, Bergdala.
2 hästar, osignerade, m.m.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Katt, Bergdala.
2 hästar, osignerade, m.m.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 446