LARS ENGSTRÖM. Parti tavlor, 2 st, färglitografier, signerade, daterade och numrerade.

244710. LARS ENGSTRÖM. Parti tavlor, 2 st, färglitografier, signerade, daterade och numrerade.

1 "Vandrare vid ruin", numrerad 2/5, 41x51 cm
1 "Kafégäster", monotyp, 1947, 29x21 cm.

Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade.

Antal besök: 772