HONORÉ DAUMIER. Litografi, "La Comédie Humaine", signerad Daumier, Frankrike, 1800-tal.

244687. HONORÉ DAUMIER. Litografi, "La Comédie Humaine", signerad Daumier, Frankrike, 1800-tal.

21,5 x 28 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Honoré Daumier (1808–1879)

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 x 28 cm (bildstorlek).

Ej examinerad ur ram.

Honoré Daumier (1808–1879)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 107