LARS ENGSTRÖM. Parti tavlor, 2 st, träsnitt, bl a signerad och daterad 1950.

244684. LARS ENGSTRÖM. Parti tavlor, 2 st, träsnitt, bl a signerad och daterad 1950.

1 "Idyll", monotyp, signerad och daterad, 25x50 cm
1 otydligt betitlad, signerad, 22,5x20 cm.

Gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnade.

Antal besök: 1 269