SERVIS, porslin, 63 delar "Nejlika" ur Ikeas 1700-tals serie.

244654. SERVIS, porslin, 63 delar "Nejlika" ur Ikeas 1700-tals serie.

20 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 8 assietter, 19 koppar med fat, 3 uppläggningsfat, såssnipa.

1 mattallrik med liten kantnagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 9 775