SKIDSKÅP, England.

SKIDSKÅP, England.
244621. SKIDSKÅP, England.

Skidutrustning från tidigt 1900-tal monterade i ett plywoodfodral med trälister och glasskiva. Bredd 74, djup 12, höjd 170 cm.

Slitage på fodralet.

Gör en kostnadsfri värdering!
244621. SKIDSKÅP, England.

Slitage på fodralet.

Antal besök: 1 603