VÄGGSPEGEL OCH KONSOLBORD MED STENSKIVA, förgyllt trä, 1900-tal.

244619. VÄGGSPEGEL OCH KONSOLBORD MED STENSKIVA, förgyllt trä, 1900-tal.

Spegel, slipat glas, höjd 129 cm, bredd 50 cm.
Bord, höjd 63 cm, bredd 51 cm, djup 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 102